5 pomysłów na rowerowe prezenty last minute!

20 grudnia 2022

Nadal zastanawiasz się czym obdarować bliską osobę? Święta tuż tuż, a my przedstawiamy  5 propozycji last minute, które na pewno ucieszą fana dwóch kółek!

Do 50zł

Pompka Beto – nie ma nic bardziej irytującego niż „guma” na trasie. Dzięki lekkiej i poręcznej pompce Beto montowanej pod koszyk bidonu szybko i sprawnie napompujemy naprawioną dętkę. Pompka to rzecz o której myślimy, kiedy już jest za późno, więc warto być gotowym!

beto.jpg

Do 100zł

Rękawiczki Poldenik – Czesi znani są z ze swojej historii rowerowej – kto nie wzdychał do szos Favorit, albo do nowych Leader Foxów?;) Do 100zł możesz podarować wygodne rękawiczki marki Polednik – producenta zza Olzy. Świetnie leżą, posiadają żelowe wstawki i znacząco ułatwiają wielokilometrowe podróże!

polednik.jpg

 

 

Do 150zł

 Podaruj bezpieczeństwo! Zestaw Lamp Prox zasilanych wbudowanym akumulatorem i ładowanym przez gniazdo USB to strzał w 10! Mocne światło, kilka trybów pracy i łatwy montaż to zalety tego zestawu!

 

prox.jpg

 

Do 200zł

Voucher na duży przegląd. To coś co wywoła uśmiech na twarzy każdego rowerzysty! Podczas przeglądu rozbierzemy rower na części pierwsze, wycentrujemy koła, skasujemy luzy, nasmarujemy co trzeba i obiecujemy, że rower będzie działał jak trzeba.

reklama darmowy transport .jpg

 

Do 400zł – Kask Uvex – kto nie zna kultowej marki Uvex? Do tej kwoty wybierzemy jeden z wielu modeli marki Uvex – zarówno dla Pań jak i Panów, oraz najmłodszych! Tylko pamiętaj o zmierzeniu obwodu głowy osoby obdarowanej;) Tutaj już liczymy na Twoją inwencję twórczą:))

 

uvex_i-vo_cc_S41042307-45mm.jpg

 

Mamy nadzieję, że te 5 propozycji ułatwią Wam wybór prezentów w tym bardzo gorącym i zabieganym okresie, bo my jesteśmy pewni, że wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych!